Пропонуємо вам кілька практичних порад, щоб ви могли більше насолоджуватися приготуванням їжі. Ви точно зміните своє ставлення до кухні хоча б частково.

Зверніть увагу Чай з медом: пари продуктів, які не можна вживати разом

Плануйте меню заздалегідь

Якщо ви довго думаєте, що приготувати на вечерю, то краще сплануйте свої страви заздалегідь. Оберіть один день, щоб спланувати, що ви будете готувати протягом цілого тижня.

Для цього придбайте собі тижневий планувальник їжі з розділом зі списком продуктів на магніт. Він заощадить вам купу часу та зусиль. Ви зможете легко закріпити список на своєму холодильнику.

Складіть меню заздалегідь / Фото Amazon

Використовуйте мультиварку

Якщо у вас мало часу на приготування їжі, ви завжди можете використовувати такі прилади, як мультиварки та скороварки. Вони вимагають мінімального приготування і полегшать вам життя.

Мультиварка зі знімною каструлею стане в пригоді для приготування домашніх страв, без клопоту. У вас точно вийде смачне рагу, запіканка, суп тощо.

Придбайте подрібнювачі овочів

Замість того, щоб готувати все на купу, підготуйте деякі продукти заздалегідь. Наприклад, ви можете нарізати овочі одразу після їх покупки.

Подрібнювач овочів заощадять час приготування вдвічі. Вони містять кілька змінних лез, щоб ви могли з повною легкістю готувати різні салати та жульєн.


Використовуйте подрібнювачі для овочів / Фото Amazon

Інвестуйте в універсальні інструменти

Люди, які не люблять готувати, часто скаржаться, що їхні інструменти насправді не справляються зі своєю роботою. Тож вам слід подумати про оновлення свого посуду та речей першої потреби, особливо тих, які є багатоцільовими.

Тому вам слід придбати набір високоякісних сталевих деків, які можна використовувати для запікання, приготування фрикадельок і смаження овочів. Крім того, їх легко чистити, оскільки їжа не прилипає до цих гладких поверхонь.