Дієтологиня Світлана Фус розповіла, що всупереч поширеній думці, яйця не підвищують рівень холестерину, оскільки холестерин, який потрапляє в організм з харчовими продуктами, не відкладається в судинах.

Дивіться також Кофеїн серйозно впливає на ваше волосся: ось 2 шляхи, як саме

Відкладається тільки наш власний, який виробляє печінка. Яйця, навпаки, впливають на зниження рівня "поганого" холестерину, завдяки лецитину.

Про користь яєць

Яйця є одними з найбільш цінних натуральних продуктів. Вони підвищують імунітет, допомагають боротися з несприятливим впливом навколишнього середовища, інфекціями і стресами, нормалізують обмін речовин і допомагають майбутній мамі виносити здорового малюка,
– зазначила Світлана Фус.

Про шкоду яєць

Дієтологиня наголосила, що яйця можуть викликати алергію. Непереносимість буває різною – тільки жовтків, тільки білків, того і іншого. Алергіки повинні обов’язково відстежувати "приховані" яйця в харчових продуктах.

Яйця також можуть переносити сальмонел, тому їсти яйця найкраще тільки приготованими. Уникайте рецептів з сирими яйцями, якщо не впевнені в їх походженні, смажте яєчню до затвердіння жовтка, варіть яйця не менше двох хвилин,
– додала лікарка.

Також Світлана Фус зазначила, що добовою нормою яєць вважається 1-2 штуки.

Якщо ви любите починати свій ранок з яєчні чи вареного яйця, радимо вам переконатися, що ви робите це правильно, без шкоди. Більше читайте за посиланням.