Результат не з'являється досить швидко або взагалі відсутній через те, що не всі вправи люди виконують правильно. Усе через незнання або лінощі. А кубики пресу якраз залежать від чіткості виконання. Про це розповіла фітнес-тренер і телеведуча Марина Боржемська.

Зверніть увагу Коли треба їсти, щоб худнути: вчені розповіли про нове дослідження

Які головні помилки допускають люди під час тренування на прес

Тренуються щодня

М'язи мають відпочивати. Ви не станете "залізною людиною", якщо щодня тягатимете гантелі. Займатися слід 3 рази на тиждень. Тоді м'язи встигатимуть відновлюватися і тренування будуть приносити задоволення.

Виконують одноманітні вправи

Прес можна опрацьовувати не лише скручуваннями. Треба прокачувати й інші зони, як-от косі м'язи та м'язи спини. Головне – робіть це правильно!


Виконуйте різні вправи / Фото Unsplash

Заламують шию під час скручування

Багато людей намагаються допомогти собі, притягуючи шию до грудей або, навпаки, заламуючи її назад. Після кількох таких підходів ви відчуєте напругу і біль в шиї. Таке розташування голови, та ще й із навантаженням, не фізіологічне.

Шия має бути в комфортному положенні. Ви не повинні напружувати її під час виконання вправ.

Часто прогинають спину

У новачків ще не укріплені м'язи спини й досить часто їм потрібно зосередитись на тому, щоб під час підходу спина не прогиналася в попереку.

Зауважте, що під час виконання будь-яких вправ на прес, ви не повинні відчувати біль або напругу в області спини. Працює лише прес. Усі інші відчуття зумовлені неправильним положенням тіла.

Не напружуйте шию чи спину під час виконання вправ / Фото Unsplash