Згідно з даними Американської академії дерматології, волосся варто мити в залежності від активності сальних залоз на шкірі голови. Що робити людям з жирним, сухим, жорстким, кучерявим та іншими типами волосся, розповідаємо далі.

До теми Якщо з волоссям біда: поради, як відновити густину

Як часто потрібно мити волосся

Як вже зазначили, правильної та чіткої відповіді немає, адже частота миття залежить від багатьох факторів: типу, текстури волосся, кількості виробленого жиру, способу життя та віку. Експерти з догляду за волоссям діляться лише рекомендаціями, яких все ж варто дотримуватись.

Сухе волосся

Якщо ваше волосся відзначається сухістю та є жорстким, мити голову радять приблизно раз на тиждень. Зазвичай такому типу не властива велика кількість жиру, а зайве використання шампуню може лише зашкодити. Часто власники сухого волосся використовують кремоподібні засоби для миття, зокрема кондиціонери. Дерматологи зазначають, що це не є погано. Проте зазначають, що обирати краще якісну продукцію, яка не буде псуватиме ваше волосся.

Цікаво 5 причин, чому не можна спати з макіяжем: ви будете здивовані наслідками

Кучеряве волосся


Як доглядати за кучерями / Фото Unsplash

Кучері та хвилясту структуру варто "купати" двічі на тиждень. При цьому до звичайного шампуню рекомендують додавати кондиціонери, адже кучерявому волоссю властива сухість. Якщо ж ваша шкіра дозволяє рідше мити голову, ви можете це спокійно робити.

Жирне та тонке волосся


Жирне та тонке волосся / Фото Unsplash

Власницям жирного або тонкого волосся рекомендують мити голову щодня або через день. Особливо рекомендують це робити тим, у кого волосся не відзначається міцністю та густиною, адже воно швидко покривається підшкірним жиром.