Бути дисциплінованим в харчуванні в період свят – завдання не з простих. Хаотичне споживання салатів, закусок, рулетів, солодощів та алкоголю можуть мати неприємні наслідки.

Читайте також Не пропускайте сніданок: чому він такий важливий для нас

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям в період новорічних застіль, дієтолог Кім Шапіра поділилася корисними порадами, які скерують вас до розумного споживання.

Складіть план

Якщо ви дотримуєтеся здорового харчування, то просто запишіть собі, що ви можете з’їсти, а чого краще уникнути. Таким чином ви не будете себе картати за зайвий шматок чизкейку чи велику порцію печеної картоплі.

Насолоджуйтеся їжею

У святковий час насолоджуйтеся їжею. Це не лише дозволить вам їсти повільніше, але й дозволить зрозуміти, що ви вже з’їли достатньо. Ви повинні їсти кожні 2-3 години і при цьому залишатися трішки голодними.

Їжте без телефона за столом

У святковий час забудьте трохи про соціальні мережі та приділіть час рідним. Коли ви поспіхом вживаєте їжу, це певним чином заважає травленню. Коли ви будете повністю зосереджені на своїй тарілці, тоді їжа буде краще розщеплюватися в організмі.

Приберіть телефони, коли споживаєте їжу
Приберіть телефони, коли споживаєте їжу / Фото Pexels

Обмежте відволікання

Так, ми знаємо, як ви любите їсти перед переглядом фільму. Зізнаємося, цим грішать майже всі. Однак найкраще сідати за перегляд чогось вже після основного прийому їжі.

Пийте багато води

Дієтолог каже, що вода – це синонім слова здоров’я, тому обов’язково вживайте щодня достатню кількість рідини. Якщо у холодну пору вам важко пити воду, ви можете її вживати теплою. Достатня кількість води в організмі не лише покращить самопочуття, але й збільшить мотивацію до роботи.