Спішимо заспокоїти, що такий метод варто спробувати всім, у кого немає проблем з шиєю. Про переваги та всі застороги читайте далі.

Цікаво Як швидко відростити міцні та довгі нігті: не допускайте більше цих помилок

Чи шкідливо мити волосся головою вниз

Глибоке очищення

Волосся швидко стає жирним та блискучим? Спробуйте мити його, опустивши голову під час очищення. Так шампунь краще розподілиться по шкірі, тож краще очистить волосся. Трихологи також рекомендують не шкодувати засобів для подвійного очищення. Змінивши спосіб, ви зміните і вигляд.

Правильний розподіл

Саме так, шампунь та бальзам потребую особливого підходу і правильного нанесення. Перевернута поза допоможе краще проникнути у недоступні місця, а бальзам буде куди простіше нанести на волосся, не зачепивши при цьому корінці.


Цей метод принесе користь для волосся / Фото Pexels

Інші приємні бонуси

Якщо ви миєте волосся з опущеною головою, автоматично покращуєте кровообіг. Необхідні компоненти поступають у волосяні цибулини, що має лише позитивний результат. Також "поза городника" захистить шкіру обличчя від агресивних ПАВів та інших шкідливих компонентів, які є у складі шампунів та кондиціонерів.

Корисно буде і висушувати волосся головою вниз: це теж позитивно вплине на кровообіг та ще й подарує гарний об'єм. Особливо спростить процес укладки такий метод власницям кучерявого волосся.

Кому не варто так мити волосся

Якщо вас турбують болі чи спазми в шийному відділі, такого миття варто уникати.