Є кілька порад, які допоможуть прискорити їх ріст і зробити нігті блискучими і міцнішими. Пропонуємо ефективні нейл-хаки, які можуть вам допомогти.

Зауважте, що на швидкість росту нігтів можуть впливати різні фактори, такі як вік, гормони та стан здоров'я. Якщо у вас ламкі нігті, краще з’ясувати першопричину у фахівця, перш ніж починати лікування в домашніх умовах.

Зверніть увагу Як без проблем очистити щітку для волосся: ці лайфхаки точно допоможуть

Як відростити міцні й довгі нігті

Правильно підпилюйте

Почніть з підпилювання кінчика нігтя, щоб зробити його коротшим. Пилку тримайте строго перпендикулярно до нігтя. Не надто сильно підпилюйте краї нігтів. Інакше вони стануть більш схильними до ламання.

Переконайтеся, що ваші нігті повністю висохли, перш ніж почати їх пиляти. Вологі нігті стають м’якшими і крихкими через воду, яку вони ввібрали.

Використовуйте м'яку пилку, щоб не пошкодити нігті, і завжди підпилюйте їх в одному напрямку. Не підпилюйте нігті рухами вперед-назад.

Не обрізайте кутикулу

Кутикула захищає нігті та допомагає їм утримувати вологу. Вони також діють як бар'єр, який запобігає потраплянню бактерій у ваші нігті. Тому кутикулу краще обережно відсунути і не обрізати та не збирати руками.

Наносьте масло для кутикули 2 рази на день, щоб зволожити кутикулу та прискорити ріст нігтів.

Відмовтеся від косметичних, що містять агресивні хімікати

Вибирайте лаки для нігтів на водній основі, оскільки вони більш ніжні для ваших нігтів. Але краще взагалі не використовувати лак для нігтів, поки ви намагаєтеся відростити їх.

Не використовуйте жорсткі рідини для зняття лаку, щоб не пересушити і не пошкодити нігті. Уникайте продуктів, що містять ацетон. Якщо у вас немає іншого вибору, окрім як використовувати його, не змочуйте в ньому нігті, просто потріть нігті змоченим у ньому ватним диском.

Корисно Поради для жінок
Використовуйте натуральні олії / Фото Unsplash

Додайте до свого раціону певні продукти

Добре збалансована дієта допоможе прискорити ріст ваших нігтів і зробити їх міцнішими. Зверніть увагу на продукти, які містять:

  • біотин (горіхи, лосось, насіння);
  • білок (курка, нежирна яловичина, арахіс);
  • фолієва кислота (зелень, авокадо, зелений горошок);
  • вітамін А (морква, гарбуз, яблука);
  • вітамін С (цитрусові, помідори , полуниця).