Є певні вправи, які більше зосереджені на силу та витривалість ніг, ніж на інші частини тіла. Тож, якщо ви хочете зміцнити та підтягнути стегна, розгляньте кілька цих порад.

Цікаво Чому на сніданок треба їсти так багато

5 способів підтягнути та зміцнити стегна

Займайтесь на велотренажері

Якщо ви знайомі з заняттями на велотренажері, то знаєте, наскільки цей тип тренувань залучає ваші стегна. Ось чому велоспорт у приміщенні є чудовим вибором не лише для підтягування ніг, але й для здоров'я серцево-судинної системи та схуднення.

Справді, результати одного дослідження 2010 року Trusted Source показали зменшення ваги тіла та жирової маси у сидячих жінок із надмірною вагою після 24 сеансів катання на велосипеді в приміщенні.

Ходіть по сходах

У середньому під час бігу спалюється 295 калорій за 30 хвилин і 590 калорій за годину. Якщо ви до бігу додасте ходіння по сходах, то ще більше залучите м'язи стегна. Оскільки кожен крок вимагає підняття тіла вгору, ноги активізуються.

Ходіть сходами, щоб натренувати м'язи стегон / Фото Unsplash

Час від часу змінюйте вид спорту

Швидка зміна напрямку необхідна в багатьох видах спорту. Це допоможе сформувати ваші ноги з усіх боків. Розгляньте види спорту, які вимагають аеробного тренування м'язів стегна, наприклад:

  • плавання;
  • гольф;
  • футбол;
  • біг;
  • волейбол;
  • їзда на велосипеді;
  • танці.

Робіть вправи по кілька підходів

Ключ до зміцнення ніг без збільшення об'єму – вправи на багато підходів. Виконуйте кожну вправу по мінімум 15 підходів три кола з мінімальним відпочинком між рухами.

Опрацьовуйте внутрішню частину стегон

Внутрішню частину стегон, як відомо, важко зміцнити. До того ж вправи, які її тонізують, трохи незручні. Тому багато людей взагалі їх пропускають.

Одним із чудових рухів є "хода качкодзьоба". Вона опрацьовує внутрішню та зовнішню частину стегон, а також сідничні м'язи.