Багато речей, що лежать у ванній, можна зберігати в інших місцях або навіть викидати. Сьогодні ми розповімо, без чого ви можете обійтися, щоб ваша ванна кімната не перетворилася на комору.

Зверніть увагу Що можна зробити зі старими прикрасами, які просто лежать

10 речей, які вам не потрібні у вашій ванній кімнаті

Старі рушники

Якщо у вас є багато рушників, які мають поганий вигляд і ви ними не користуєтеся, їх треба позбутися. Навіть, якщо ці рушники вам дуже подобаються, діри та плями від цього не зникнуть.

Насадки для фена, якими ви не користуєтеся

Коли ми купуємо фен, то зазвичай отримуємо багато насадок, якими ми ніколи не користуємося.

І якщо ви не плануєте найближчим часом змінювати свій стиль, краще позбутися непотрібних насадок. Ви можете заховати їх у гардеробі або десь ще.

Запасні зубні пасти, шампуні та інші засоби

Немає потреби зберігати багато запасних тюбиків зубної пасти, флаконів з шампунем та інших речей. Зберігайте по 1 з кожного, а решту покладіть на спеціальну полицю в шафі або іншому сховищі. Таким чином ви заощадите місце, а ваша ванна кімната буде чистою та охайною.


Зберігайте запасні флакони в іншому місці / Фото Unsplash

Мийні засоби

Майже будь-яку поверхню ванної кімнати можна мити харчовою содою, водою, білим оцтом, рідким милом та ефірними оліями. І навіть якщо ви віддаєте перевагу спеціальним мийним засобам, краще не тримайте їх у ванній кімнаті, тому що вони займають багато місця.

Сонцезахисні засоби

Спробуйте використовувати наклейки з датами кожен раз, коли вперше відкриваєте засіб, щоб знати, коли закінчиться термін придатності продуктів. Так ви зможете позбутися протермінованих продуктів.

Подарунки

Ви, напевно, отримували доглядові набори в подарунок і ніколи ними не користувалися. У кращому випадку ви їх комусь подаруєте. Але, швидше за все, вони будуть просто лежати в ванній. Позбудьтеся їх і не шкодуйте про це.

Косметика та аксесуари для волосся

Незважаючи на те, що у вашій ванній кімнаті є дзеркало, яке дуже зручно використовувати для макіяжу, краще не зберігати там косметику. Ви можете використовувати стіл у спальні та купити косметичку для засобів.

"Усі косметичні засоби та інструменти слід зберігати у спеціально відведеному прохолодному та сухому місці, подалі від вологи. Це означає, що ви точно не повинні зберігати косметику у ванній", – рекомендує доктор Харшна Біджлані, медичний керівник клініки AgeLess.

Аксесуари для волосся мають лежати в іншій кімнаті / Фото Unsplash

Парфуми

Зберігати парфуми у ванній — погана ідея. Через вологість і перепади температури фахівці рекомендують зберігати їх у холодних темних місцях. Це заодно заощадить місце.