Ми створили унікальний комплекс послідовних кроків для тих, хто пізно заснув, але повинен вранці прокинутись і щоб від втомливого вигляду не залишилось ані сліду. Читайте та беріть на озброєння.

Цікаво Найкращий підбадьорливий напій осені: ви забудете про сум і втому

Покрокова інструкція як приховати втому

Крок 1: Активне прокидання

Після дзвінка будильника перший імпульс у мозок повинен бути правильним: так ми заряджаємо тіло на активну діяльність. Не скупіться на яскраве світло: відкриваємо штори, тиснемо на всі вмикачі. Одразу після цього рухаємось у сторону кухні і випиваємо склянку води з лимоном або шипучим вітаміном C.

Якщо і це не допомогло, відправляємось під холодну воду в душ, він 100% спрацює. Ознакою, що ви на правильному шляху стане блиск в очах та почервоніння на щоках. Після бадьорого прокидання тонізуємо нашу шкіру: нанесіть зволожувальний крем, можете також використати сироватки чи маски.

Крок 2: Сніданок


Правильний сніданок подарує енергію / Фото Pexels

Їжа – другий надважливий чинник, який вирішує все за вас. Саме від ранкового прийому залежить весь ваш день, тому важливо взяти з нього якомога більше енергії та поживних речовин. Для свіжого та бадьорого вигляду збільшуйте кількість клітковини та води: до звичних сніданків додайте ягоди, овочі, улюблені фрукти.

Крок 3: правильний макіяж

Всі яскраві барви залишаємо на інший вечір, у цей день вам знадобляться максимально природні та спокійні відтінки. Обмежтесь звичайною базою для макіяжу, легкими тінями та, головний б'юті лайфхак, кремовий сяючий хайлайтер, який можна нанести на вилиці, кінчик носа і повіки. Ця хитрість додає свіжості обличчю.

Крок 4: подбайте про очі

Очі чи не перші видають те, що ви погано спали: і якщо з втомленим поглядом ми поборолись ще під час холодного душу, то почервоніння вміло приберуть краплі для очей. В аптеках можна знайти засоби, зазвичай синього кольору, які відбілюють очі та роблять погляд бадьорим.