Шкіра навколо очей тонша і ніжніша, ніж на інших частинах тіла. Навіть кліпання чи надмірна емоційність вже можуть спричинити передчасне старіння. Тож за нею потрібно хоча б мінімально доглядати.

Цікаво Як використовувати алое вера: все про корисний вплив на обличчя та тіло

Які помилки допускають жінки під час догляду за шкірою навколо очей

Не зволожують

Зволоження шкіри – це один із тих недооцінених кроків, які часто відходять на другий план. Але дарма. Уявіть, що наша шкіра – це виноград. Коли вона втрачає воду, то починає зменшуватися, і можуть з'явитися зморшки. Але як тільки ви додасте води, вона розгладитися і потенційно зменшить появу ліній і зморшок.

Те ж саме стосується і нашої зони навколо очей. Оскільки там немає сальних залоз (природного зволожувача нашої шкіри), вони можуть бути більш схильні до сухості.

Тому варто використовувати зволожувальний крем для шкіри навколо очей. Звичайний крем для обличчя може нашкодити.

Корисно Поради для жінокЗволожуйте шкіру навколо очей / Фото Unsplash

Неправильно змивають макіяж

Часто жінки наносять засіб для демакіяжу на серветку і сильно труть очі та зону навколо них, щоб швидко змити. Але так робити не можна.

Нанесіть свій улюблений засіб для зняття макіяжу з очей на ватний диск. Обережно притисніть подушечку до ока. Повільно потягніть ватку до кутика ока. Повторюйте, доки повністю не змиєте макіяж.

Не використовують засіб для захисту від сонця

Вплив сонця може відігравати важливу роль у процесі старіння шкіри та може спричинити потемніння шкіри під очима.

Сонцезахисний крем широкого спектра дії є справді невід'ємною частиною будь-якого догляду за шкірою, і його слід застосовувати щодня. Не забувайте про верхню повіку.

Мало сплять

Спати треба принаймні 6 годин щоночі. Інакше шкіра навколо очей ставатиме темнішою, пухлішою та матиме нездоровий вигляд.