Безпечно використовувати алое безпосередньо з рослини або ви можете придбати її у формі гелю. Креми, гелі та мазі з алое вера містять прозорий гель, що міститься в листі рослини.

Ці продукти можна застосовувати місцево для лікування різних шкірних захворювань. Алое продається в капсулах або в рідкій формі для внутрішнього прийому, щоб зміцнити здоров'я.

Цікаво Авокадо – це фрукт чи овоч: відповідь вас здивує

Для чого використовують алое

Загоює опіки

Завдяки своїм заспокійливим, зволожувальним і охолоджувальним властивостям алое вера лікує шкіру після опіків.

Дослідження 2013 року за участю 50 учасників показало, що люди, які використовували гель алое вера для лікування опіків, показали кращі результати, ніж група, яка використовувала крем з 1-відсотковим вмістом сульфадіазину срібла.

Група "алое вера" підтвердила більш раннє загоєння ран і полегшення болю. Крім того, алое вера мало перевагу в тому, що було недорогим.

Якщо у вас сонячний або інший легкий опік, наносьте алое вера на це місце кілька разів на день. Якщо у вас сильний опік, зверніться за медичною допомогою.

Алое вера легко виростити вдома / Фото Unsplash

Покращує травлення

Споживання алое вера корисно впливає на травний тракт, допомагає заспокоїти та вилікувати хвороби шлунка.

Майте на увазі, що ця порада стосується лише алое вера. Інші рослини алое можуть бути отруйними, тому їх не можна приймати внутрішньо.

Покращує гігієну порожнини рота

Зубна паста та рідина для полоскання рота з алое вера є природними засобами для покращення гігієни порожнини рота та зменшення нальоту.

Результати дослідження Trusted Source 2017 року показали, що люди, які використовували зубну пасту з алое вера, продемонстрували кращий загальний стан здоров'я порожнини рота, не відчуваючи жодних побічних ефектів.

Очищає обличчя від прищів

Свіже алое допоможе очистити прищі. Ви також можете придбати продукти з алое, призначені для лікування прищів, враховуючи мийні засоби, тоніки та креми.

Продукти від прищів, виготовлені з алое, менше подразнюють шкіру, ніж традиційні засоби для лікування прищів.

Невелике дослідження 2014 року показало, що крем, який містить звичайні ліки від прищів і гель алое вера, був значно ефективнішим, ніж окремий препарат від прищів.