Часто ми не усвідомлюємо, що все життя користувалися певними предметами неправильно. Ці речі можуть бути такими ж простими, як розчісування волосся або навіть випивання апельсинового соку. Сьогодні ми розповімо, що люди найчастіше роблять неправильно.

Цікаво Як не треба малювати губи: це додасть вам віку

5 повсякденних речей, які ми робимо неправильно

Заколюємо невидимку нерівною стороною вгору

Це означає, що ви тримали хвилясту частину шпильки видимою, а пласку частину – під волоссям. Однак хитрість полягає в тому, щоб зробити навпаки.

Ви вставляєте хвилясту частину шпильки у волосся, зберігаючи пласку сторону видимою. Так шпилька не вислизає і добре чіпляється за волосся.

Як користуватися невидимкою / Фото 5-Minute Crafts

Відриваєте цукровий пакет з одного кінця

Розірвавши цукрову паличку збоку, ви отримаєте менше цукру. Правильний спосіб висипати цукор у напій – розірвати її від середини.

Як правильно висипати цукор у напій / Фото 5-Minute Crafts

Зберігайте арахісову пасту в звичному положенні

Коли ви зберігаєте арахісову пасту в його природному положенні, зверху на ньому утворюється шар олії.

Замість цього зберігайте продукт догори дном. Так він рівномірно розподілятиме вміст олії в банці. Ви також можете охолодити його в такому положенні, щоб отримати кремову арахісову пасту.

Як зберігати арахісову пасту / Фото 5-Minute Crafts

Помішуєте напій ложкою по колу

Перемішування напою круговими рухами створює бризки, а також ви торкаєтеся стінок горнятка. Напій слід помішувати лінійно, тобто "6 на 12" або з півночі на південь. Це до того ж гарантує, що цукор розчинятиметься в напої швидше.

Як правильно перемішувати напій / Фото 5-Minute Crafts

Вставляєте соломинку в сік коротким кінцем назовні

Традиційно нас вчили вставляти довший кінець соломинки в коробку з-під соку, а менша зігнута частина завжди стирчала з неї.

Хитрість полягає в тому, щоб перевернути соломинку догори дном так, щоб менша зігнута частина соломинки була всередині. Завдяки цьому ми можемо насолоджуватися кожною останньою краплею соку в упаковці.

Як правильно користуватися соломинкою / Фото 5-Minute Crafts