Звісно, вам вже доводилося чути про те, що деякі продукти зовсім некорисні для вашої шкіри – наприклад, оброблена їжа, що містить багато цукру, консервантів та добавок. Та існують також і такі продукти, що можуть покращити вигляд вашого лиця. Що саме варто додати на тарілку, розповіла дієтологиня Мелісса Ріфкін.

Цікаво Ось що станеться, якщо ви відмовитеся від вина: несподівані наслідки

Волоські горіхи

Горіхи, як і багато сортів риби, можуть бути чудовим джерелом жирних кислот омега-3, і ці жири можуть не тільки покращити вашу шкіру, але й стати джерелом цинку, що допомагає покращити бар'єрну функцію шкіри та загоєння ран.

Волоські горіхи також універсальні та можуть стати як окремою закускою, так і додатком до салату чи іншої страви.

Яйця

Яйця є одними з найкращих джерел білка, окрім того, в них міститься чимало інших поживних речовин – наприклад, лютеїну, що може захищати шкіру.

Білок є надзвичайно корисним для шкіри, а ось його нестача може призвести до виснаження дерми та зниження щільності колагену. Ви можете сміливо додавати яйця до свого щоденного раціону та готувати їх найрізноманітнішими способами – варити їх, смажити чи робити омлет.


Яйця містять чимало білків / Фото Pexels

Оливкова олія

Цей інгредієнт можна додавати і до солодких, і до солоних справ. У оливковій олії можна знайти чимало ненасичених жирів, а також там є чимало вітаміну Е, що може захистити шкіру від ультрафіолетових променів.

Оливкова олія може покращити поглинання каротиноїдів. Ці поживні речовини, які вкрай важливі для красивої, здорової шкіри, можна знайти у перці, броколі, апельсинах, шпинаті та моркві.