Якщо ви полюбляєте спорт, та не маєте часу на напружені багатогодинні тренування, на щастя, для вас не все втрачено. Ви можете урізноманітнити свої тренування у безліч різних способів. Які види спорту підійдуть для втрати ваги найкраще, поділилася експертка Ааюші Гупта.

Цікаво Побічні ефекти від вживання бананів: кому їх не варто їсти

Бадмінтон

Скоріш за все, коли ви думаєте про схуднення, бадмінтон не спадає вам на думку першим, проте для того, щоб грати у цю гру, вам потрібно досить багато рухатися. Ще один плюс бадмінтону: майже усі грали в нього в дитинстві, тож ви точно знаєте правила.

Під час гри вам потрібно не тільки рухатися вперед, назад і в сторони, але і стрибати, нахилятися, скручуватися та робити випади. Так усе ваше тіло задіяне під час гри, і це допомагає ефективно і швидко скидати калорії та втрачати вагу.

Бадмінтон корисний для схуднення
Бадмінтон допомагає худнути / Фото Pexels

Плавання

Плавання – це один з найкращих видів діяльності, якщо ви хочете трохи підтягнути свій живіт та скинути кілька кілограмів.

Плавання сприяє активності всього тіла в басейні, що допомагає вам спалити найбільше калорій. Під час тренування вам може бути не так тепло, як зазвичай, тому що ви під водою,
– поділився фітнес-експерт Абхішек Сінха.

Плавання всього 3 рази на тиждень може допомогти вам ефективно втрачати вагу та худнути в усьому тілі. Ще одна перевага плавання – ви не тільки втратите зайві кілограми, але й покращите структуру тіла та накачаєте рельєфні м'язи.

Плавання допомагає накачати м'язи
Плавання потрібне для того, щоб сформувати м'язи / Фото Pexels

Їзда на велосипеді

Велосипед – не тільки зручний і екологічний засіб пересуватися містом, але й чудовий засіб схуднути. Ви проведете час на свіжому повітрі, що також сприятиме покращенню здоров'я, а також отримаєте чудове кардіотренування.

Одна з переваг велоспорту в тому, що він не втомлює вас так сильно, і ви зможете займатися ним значно довше, ніж бігом. Кількість калорій, які ви спалите, залежить від того, наскільки інтенсивно і довго ви будете крутити педалі.

Велосипедна їзда вкрай корисна для здоров'я
Велосипедна їзда корисна для серця/ Фото Pexels

Та пам'ятайте й про те, що велосипедна їзда може принести вам чимало інших переваг для здоров'я, окрім втрати ваги – ви наростите м'язи, збільшите свою силу та тонізуєте усе тіло.

Футбол

Якщо ви хочете отримати ще більше кардіотренувань, то футбол – чудовий варіант, адже під час цієї гри вам доведеться досить багато бігати. Тож якщо ваша мета – зміцнити нижню частину тіла, підтягти литки та схуднути у стегнах, беріть м'яч та мерщій на поле для футболу!

Окрім того, футбол також може прискорити метаболізм та загалом сприяє підвищенню фізичної активності.

Футбол допомагає накачати м'язи на ногах
Футбол допомагає зміцнити ноги / Фото Pexels

Бокс

Бокс може принести не тільки задоволення, але й допомогти підтримувати чудову форму. Завдяки інтенсивним заняттям боксом ви можете спалювати до 800 калорій щогодини, і це дуже ефективне тренування, що постійно підтримує ваше тіло в русі.

Бокс допомагає зняти стрес
Бокс дуже корисний для зняття стресу та схуднення / Фото Pexels

Також ви зможете зміцнити м'язову силу, підтримати здоров'я серця та зняти стрес.