Проблема із зайвими сантиметрами на талії може бути пов'язана з вісцеральним жиром, який накопичується довкола органів, що ускладнює функціонування та завдає шкоди здоров'ю. Для того, аби його позбутись, силових тренувань із нарощенням м'язів може бути недостатньо.

Цікаво Стрес впливає на ваш імунітет: як боротися, щоб врятувати своє здоров'я

Чому варто пити воду з лимоном

Чудодійні властивості води з лимоном ми спростували вже раніше. Цей тандем ніяким чином не пришвидшить процес схуднення, проте деякі переваги для організму та покращення його функціонування матиме. Випивати склянку води з цитрусовим смаком та запахом варто вранці для відновлення гідратації після нічного сну. Лимон у цьому випадку буде відігравати виключно смакову роль, тож допоможе урізноманітнити смак звичного напою. А чим більше води, тим більше користі для організму.

Склянку води також варто випивати перед прийомом їжі – це дозволить швидше відчути насичення та вбереже від переїдання. Дослідження показало, що дві склянки води перед сніданком вберегли учасників від зайвих 13% калорій.

Відсоткове зниження споживання калорій під час їжі після попереднього вживання води не було пов'язане зі статтю, віком, індексом маси тіла або звичним щоденним споживанням води,
– зазначено у дослідженні.

Додайте лимон у воду для різноманіття / Фото Pexels

Вода з лимоном також стане гарною альтернативою газованим солодким напоям. Звісно замінити всю хімічно-смакову дію лимоном не вдасться, але надати потрібних ноток звичайній воді зможе легко. Приправити такий тандем можна медом або розмарином.

Не варто уникати зайвої рідини й тому, що вона відповідає за метаболізм в організмі. Вода з лимоном може у такий спосіб забезпечити водний баланс, що буде хорошим бонусом у втраті ваги та контролі. А ще одне дослідження доводить, що звичайна вода сприяє збільшенню термогенезу – це процес, який відповідає за вироблення теплоти в організмі внаслідок енергетичних перетворень та спалювання калорій.

Тож сам по собі лимон чудодійними властивостями не потішить, але стати гарним мотиватором для споживання більшої кількості води точно зможе. Додайте дольку у склянку та урізноманіть свій раціон цитрусовою свіжістю.