Повертаємось до старовинних методів і використовуємо продукти, які легко знайти в холодильнику чи на полицях кухні. Більше дізнавайтесь у нашому матеріалі.

До теми 5 способів, як відмити плями від фарби для волосся зі шкіри

4 способи замінити шампунь

Сода

Приготуйте домашній шампунь з використанням соди. Вам знадобляться 2 столові ложки порошку та склянка гарячої води. Волосся мочимо, втираємо суміш у коріння та змиваємо водою. Бажано під час промивання додати лимонний сік, який подбає про кислотно-лужний баланс.

Гірчиця

Ще один чудодійний порошок, який до того ж часто використовують у масках для росту волосся. Беремо 3 чайні ложки та розчиняємо у гарячій воді. Якщо волосся у вас густе та довге, подвоюйте кількість інгредієнтів. Наносимо саморобний шампунь у схожий спосіб на коріння та змиваємо водою. Такий спосіб потішить додатковою перевагою, адже гірчиця пришвидшує ріст волосся.


Чим замінити шампунь / Фото Pexels

Хліб

Цей спосіб вас точно здивує, адже звичайний хліб, який є чи не у кожного вдома, може замінити шампунь. Беремо кусень чорного хліба, заливаємо окропом та залишаємо суміш на ніч. Вранці м'якуш втираємо у коріння, залишаємо на 10 хвилин і змиваємо звичайною водою.

Борошно

Якщо вище перелічених інгредієнтів на кухні не знайшлось, маємо ще один рецепт з борошном. Його використовуємо як альтернативу сухому шампуню. Треба злегка нанести подрібнений порошок на жирне волосся, що приховає небажаний блиск. З муки можна приготувати й шампунь: беремо 3 столові ложки борошна та змішуємо з теплою водою до консистенції, схожої на сметану. Наносимо на волосся, ретельно втираємо і змиваємо водою. Волосся після такого засобу буде м'яким та ніжним.