Головна перевага менструальних трусів – комфорт. Тобто вам не потрібно перейматись, нічого змінювати та забути про подразнення. До того ж це екологічний засіб гігієни, як і багаторазові прокладки, про які ми розповідали тут.
Цікаво Сон заради схуднення: вчені здивували новим дослідженням
Що треба знати про менструальні труси
Склад
Аби бути впевненим у цьому засобі гігієни, варто знати, з чого його виготовляють. Перш за все – це натуральні тканини, які не викликають роздратувань. У захисний шар входять тканини, які поглинають вологу, наприклад, поліестер з мікрофібри.
Цей матеріал містить тисячі дрібних волокон, які ефективно вбирають усі виділення та утримують їх. Зовнішній шар зазвичай покривають плівкою, яка відштовхує рідину і забезпечує ваш захист. Вам також не варто переживати про запах, адже багато брендів додають антимікробний шар, щоб позбутися неприємних ароматів.
Інструкція з використання
Менструальні труси мають вигляд звичайнісінької білизни, яку ви носите щодня. Тому тут все просто – одягаємо і біжимо по справах. Часто виробники пропонують білизну з різним рівнем поглинання, тому ви зможете обрати собі кілька пар на різні періоди циклу.
Прихопіть кілька пар зі собою, адже білизну, як і звичайні засоби, потрібно змінювати, але не так часто. Експерти рекомендують це робити мінімум раз на 12 годин або й частіше, в залежності від інтенсивності виділень. Деякі бренди мають різні рівні поглинання, тому ви можете вибрати пару, яка найкраще підійде вам у певний день.
Менструальні труси / Фото Wonderzine
Термін придатності та вартість
Ще одна перевага менструальних трусів – тривалий термін придатності. Виробники пропонують користуватись таким засобом гігієни від 1 до 3, а то й більше років. Вартість залежить від якості та виробника, але коливається від 300 до 1500 гривень.
Дізнайтесь Ліки проти стресу: Аніта Луценко розповіла про дієвий метод боротьби
Догляд
З доглядом все просто. Після використання білизну полощимо у холодній воді перед пранням та відправляємо у машинку. Важливо: прати менструальні труси потрібно при низьких температурах, адже гаряча вода може пошкодити водонепроникні тканини.