Заборона на вираження емоцій, здається, закладена у нас ментально. Пора боротись з цими шкідливими "нормами" та заміняти емоційні тягарі на фізичні.

Цікаво 5 хвилин, 5 вправ і ви назавжди забудете про зайві кілограми

Спорт замість стресу: Аніта Луценко про ефективну боротьбу

Коли ви довго накопичуєте в собі цілий букет з негативу, то з часом це інтерпретується у такий же "пахучий" букет проблем зі здоров'ям. Тіло стає затиснутим, а ви почуваєтесь скутими власними емоціями. Розплутати ці тенета та зняти емоційний вантаж допоможуть фізичні вправи. Це найкращий спосіб допомогти собі позбутись стресу.

Дуже добре поприсідати, побігати. А якщо біжите, було б добре ще й "прокричатися". Максимальний антидепресивний ефект дають кардіонавантаження, які тривають довше 30 хвилин. Біг, плавання, тривалі танці, поїздка на велосипеді,
– рекомендує Аніта Луценко.


Зіркова тренерка поділилась корисними порадами / Фото з інстаграму Аніти Луценко

До того ж тренерка рекомендує вивільняти емоції за допомогою не лише традиційних фізичних навантажень. Вправи із м'язовими напруженнями можна робити будь-де та будь-коли: вони не будуть помітними для інших, але корисними для вас.

"Якщо ви сидите на місці, то можете скорочувати сідниці, стискати одне з одним коліна, стискати руки. Жінкам можна робити вправи Кегеля. Повторіть скорочування 50 разів. Це також фізичне навантаження, і допоможе зняти напругу", – пояснює тренерка у відео Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Дізнайтесь Сон заради схуднення: вчені здивували новим дослідженням

Що робити, якщо не вистачає мотивації? І на це запитання у зіркової тренерки є відповідь. Вона рекомендує боротись за тренування із самим собою: поки ви скролите стрічку та спостерігаєте за іншими, ви не робите нічого для себе.