Здоровий спосіб життя та екологія тісно пов'язані. І, якщо ви вже розпочали шлях до налагодження режиму дня, щоденних тренувань та збалансованого харчування, невдовзі у вас виникнуть думки про повний перехід на усвідомлений спосіб життя, повідомляє How To Green. Адаптуватися до змін допоможе поступовий перехід на екологічну альтернативу.

Читайте також: Бамбуковий смартфон і ноутбук: найцікавіші факти про цю рослину, які ви могли не знати

Пропонуємо розпочати з цих 6 базових речей та самостійно переконатися у всіх перевагах розумного споживання.

Багаторазова пляшка для води


Пляшка для води / Фото Unsplash

Щоб залишатися здоровим, потрібно уважно стежити балансом води в організмі. І тут існує два варіанти: або ви постійно купуєте напої в пластикових пляшках, або – переходите на багаторазову тару, яка дозволить набирати воду вдома, в офісі або кав'ярні.

Багаторазова чашка


Багаторазова чашка / Фото Pexels

Це рішення – ідеальне для тих, хто веде активний спосіб життя, багато працює і завжди знаходиться в русі. Компроміс для таких людей – "кава з собою". Так, це насправді зручно, проте паперові стаканчики та пластикові кришки від них – один з найчисленніших видів відходів у великих містах. The Guardian вважає, що лише у Великій Британії щорічно викидається 2,5 мільярда одноразових стаканчиків. Але вам під силу відтермінувати екологічну катастрофу та замовити улюблений напій у свою чашку.

Ланч-бокс


Ланч-бокс | Фото Unsplash

Домашня їжа – це смачно, корисно, а якщо готувати її з собою, – ще й економно. До того ж використання багаторазового ланч-боксу допоможе уникнути пластикових контейнерів в яких найчастіше доставляють їжу.

Багаторазові столові прибори


Екологічний посуд​ / Фото Unsplash

Якщо вже брати обід з собою, то потрібно бути екологічним до кінця. Одноразові пластикові виделки та ложки швидко перетворюються в мікропластик, який отруює океанську воду.

Багаторазові столові набори нічого не важать, легко поміщаються в сумку, просто миються та мають неперевершений дизайн, який підвищує апетит!

Шопер


Шопер / Фото Unsplash

Ходити за продуктами з власною екосумкою вже давно перетворилося на правило хорошого тону.

Якщо ви навчитеся носити з собою невеликий шопер про всяк випадок, то вже зовсім швидко помітите, що в вашому домі перестали накопичуватися пластикові пакети, які добряче засмічують планету.

Багаторазова торбинка


Багаторазові торбинки / Фото Pexels

Щоб не розмножувати маленьких пластикових кульків, які чи не найбільше засмічують середовище, придбайте ще одне доповнення до шопера – маленьку сумку для овочів та фруктів. Сьогодні їх можна знайти за доступною ціною в найближчому супермаркеті, тож перехід на екологічну альтернативу став ще простішим.