А ви знали, що авокадо – це фрукт, а не овоч. Його вершковий смак з горіховим присмаком точно здивує, а ми спішимо розповісти, що трапиться, якщо вживати плід щодня.

Цікаво Обов'язково спробуйте: чим корисна маракуя

Що станеться, якщо їсти авокадо кожен день

Авокадо можна сміливо відносити до списку суперфудів, адже у його складі є чи не все, що треба організму для здорового функціонування. Почнемо з жирних кислот, які точно вам знадобляться для збереження пам'яті і нормального функціонування клітин мозку. Наступний у списку переваг – широкий вітамінно-мінеральний комплекс: холін, вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, С, D, Е, Н і РР. А також макро- і мікроелементи: калій, кальцій, магній, мідь і марганець, залізо, фосфор і натрій.

Цей універсальний склад точно отримає гарний відгук від вашого тіла, адже зможе:

  • захистити серце від руйнівного впливу;
  • зменшити вагу;
  • знизити ризики розвитку діабету;
  • позитивно вплинути на зір;
  • покращити стан шкіри та волосся.

Цей відносно короткий ряд переваг доповнить гарна робота травної системи, кишківника, покращення обміну речовин і знижений рівень холестерину в крові.


Авокадо корисне для здоров'я / Фото Pexels

Всі ці переваги можливі завдяки покращенню мікрофлори кишківника, підвищенню різноманітності кишкових бактерій і мононенасичених жирних кислот. Не зайвими для організму будуть і харчові волокна, якими багатий авокадо, і мононенасичені жирні кислоти, наприклад, олеїнова кислота, яка дуже корисна для серцево-судинної системи та здоров'я мозкового кровообігу.