Пропонуємо вам 7 дивних, але ефективних і нескладних ранкових ритуалів, які зроблять вас здоровішими. Не вірите? Розповідаємо та аргументуємо далі.

Дізнавайтесь 10 найкорисніших продуктів на планеті

Дивні, але корисні ранкові вправи

Очистіть язик

Це може бути неприємно, але ну дуже корисно. Під час сну ваше тіло переходить у режим детоксикації, а токсини накопичуються на язиці. Коли вранці ви їх забираєте, то покращуєте здоров'я ротової порожнини. Дослідження кажуть, що це може поліпшити ваше відчуття смаку, зменшити неприємний запах з рота і навіть допомогти з травленням.

Полощіть рот олією

Ідея полягає в тому, щоб витягнути токсини з вашого організму. Для цього візьміть столову ложку органічної олії (кокосової, кунжутної або соняшникової), помістіть у рот та полощіть протягом 15 – 20 хвилин. Виплюньте суміш, не ковтаючи її, добре промийте рот теплою водою та почистіть зуби.

Не чіпайте телефон

Згідно з опитуванням, 71% людей перевіряють свій телефон протягом 10 хвилин після пробудження. Але це може підвищити рівень стресу і знизити денну продуктивність. Цей час краще приділити розмові з партнером та насолоді ранком, що дасть енергії на решту дня.


Після пробудження контакту з телефоном краще уникати / Фото Pexels

Тренуйте мозок

Форми можуть бути різними – від читання книг до розгадування головоломок. Це вранці допоможе мозку зібратись та бути продуктивним.

Пийте воду з сіллю

Ви ж чули про користь від вживання води вранці. А як щодо додавання до неї гімалайської солі, яка містить понад 80 мінералів та елементів? Додайте одну щіпку до склянки води та випийте її натщесерце. Це може сприяти травленню, покращенню метаболізму й підвищенню енергійності.

Копіюйте кота чи пса

Помічали, як домашня тваринка вранці потягується? На це є вагома причина, адже розтяжка покращує кровообіг, гнучкість і діапазон рухів, заспокоює розум і тіло, вивільняє ендорфіни.

Цікаво Не стримуйте своє чхання: лікар попереджає про серйозну небезпеку

Не втікайте від світла

Спробуйте вийти на вулицю й насолодитись природним світлом одразу після пробудження. Достатньо усього кілька хвилин. Якщо немає такої можливості, то хутчіше відкривайте штори і впускайте світло, яке вивільняє серотонін – гормон, що підвищує настрій.