Правильний раціон не повинен містити жорстких обмежень, тож ваші улюблені десерти все одно можна споживати, але мінімізувати кількість. Або ж замінити на ці корисні альтернативи та не перейматись про розміри порцій.

До теми Чому сухі пластівці не варто їсти на сніданок

Корисні солодощі, що не шкодять фігурі

Зефір

Цей смаколик не лише принесе смакову насолоду, але й наситить організм фосфором, кальцієм та глюкозою. Корисний мікс елементів покращує роботу кровоносної системи, печінки, мозку, знижує рівень холестерину та виводить токсини.

Мед


Мед зміцнює імунітет / Фото Pexels

Це не лише безпечний цукрозамінник до улюблених напоїв, особливо у холодну пору. Він стане надійним захисником від вірусів та простуд, покращить роботу травної системи та кишківника. Захист та зміцнення імунітету забезпечать властивості меду знищувати віруси та бактерії.

Пастила

Ця солодка альтернатива з'явилась на ринку відносно недавно, але вже здобула неабияку популярність серед споживачів, які віддають перевагу здоровому раціону. Такі солодощі не лише мають унікальний смак, але й чимало корисно елементів у складі: багато вітамінів, залізо, магній, пектин. Цей унікальний тандем подарує гарний настрій та чимало переваг для організму: пастила покращить роботу шлунка, кишківника, очистить від токсинів, знизить холестерин та й позитивно вплине на серце і печінку.

Натуральний чорний шоколад


Шоколад подарує гарний настрій / Фото Pexels

Ще один генератор гарного настрою – чорний шоколад. Його варто також додати у раціон жінкам, з болючими ПМС та вагітним.

Халва

Ви будете здивовані, але цей продукт стане справжнім антидепресантом та чудовим замінником заспокійливих пігулок. Халва покращить ваше психічне здоров'я, позбавить депресій, зміцнить кісткові тканини та навіть покращить сон.