Експрес-тренування допомагають тримати м'язи у тонусі та підтримувати стабільну вагу. Про інші переваги розповідає 24 канал.

Цікаво Ліки проти стресу: Аніта Луценко розповіла про дієвий метод боротьби

Переваги експрес-тренувань

Дієвість 5-хвилинних тренувань багато хто ставить під сумнів. Але поодинокі вправи, які ви будете виконувати протягом 5 хвилин раз на день, – працюють. Короткі тренування, звісно, програють за ефективністю годинним навантаженням, але при правильному підході вам все ж вдасться пропрацювати проблемні зони. Перш за все потрібно визначити, над якою частиною тіла ви хочете попрацювати. Робіть акценти на певних групах м'язів та виконуйте вправи, які дозволять максимально їх залучити.

Дослідження, яке провели вчені Університету штату Юти, показало, що короткі прості вправи, які ви виконуєте щодня, подібно пазлу, складаються у велике тренування. Такий підхід дійсно працює і допомагає схуднути та підтримувати гарну форму. Тому кожна хвилина, проведена активно, приносить користь для організму.

Як працюють експрес-тренування / Фото Unsplash

Результати дослідження показали, що у жінок та чоловіків, які щодня виконували прості вправи, індекс маси тіла (ІМТ) повільно наближався до здорової позначки. Але важливо пам'ятати не лише про час, але й інтенсивність. Для коротких експрес-тренувань варто обирати дієві та по-доброму виснажливі вправи.

Ще одне дослідження стосувалось контролю апетиту. Всіх учасників розділили на дві групи: одні тренувались щодня по годині, а інші – по 12 хвилин. Вчені виявили, що короткі 12-хвилинні тренування зменшували бажання їсти, а учасники відчували себе більш ситими (на 32% більше, ніж ті, хто займався по годині раз на день).

До теми Сон заради схуднення: вчені здивували новим дослідженням

Тож краще контролювати апетит допоможуть саме короткі тренування. Ви можете практикувати високоінтенсивну інтервальну табату, яка розганяє метаболізм та спалює ефективно жири. А ще мінімум годину після такого тренування організм продовжує спалювати калорії.