Порівняно з іншими видами вправ, багато людей не вважають ходьбу ефективною для схуднення. У цій статті ми розповімо, як ходьба протягом 1 години на день може допомогти вам позбутися зайвих кілограмів.

Зверніть увагу Найкорисніший сніданок всіх часів: зірковий дієтолог поділився універсальним рецептом

Калорії, спалені під час ходьби

Кількість калорій, які ви спалюєте під час ходьби, залежить від багатьох факторів, але ваша вага та швидкість ходьби відіграють ключову роль. Середній темп ходьби для дорослих становить 4,8 кілометра на годину. Чим швидше ви ходите і чим більше важите, тим більше калорій ви витрачаєте.

Ця таблиця визначає кількість калорій, які ви можете спалити за годину, залежно від ваги вашого тіла та швидкості ходьби.

Скільки людина може спалити калорій під час ходьби / Фото healthline

Врахуйте свій раціон

Ходьба стає ефективнішою тоді, коли людина споживає меншу кількість калорій. У 12-тижневому дослідженні люди з ожирінням їли на 500 – 800 калорій менше на день. Одна група ходила 3 ​​години на тиждень зі швидкістю 6 кілометрів на годину, а інша група не ходила зовсім.

Обидві групи втратили значну кількість ваги, але ті, хто ходив, втратили в середньому приблизно на 1,8 кілограма більше, ніж ті, хто не ходив.

На скільки кілограмів можна схуднути, гуляючи 1 годину на день

Щоб схуднути, ви повинні постійно споживати менше калорій, ніж витрачаєте щодня. Часто стверджують, що 0,45 кілограма маси тіла еквівалентний 3 500 калоріям. Виходячи з цієї теорії, ви повинні зменшити споживання калорій на 500 протягом 7 днів.

Дефіцит у 500 калорій на день може призвести до втрати ваги на 0,2 – 0,9 кілограма на тиждень. Ви можете спалити частину цих калорій, гуляючи протягом 1 години щодня.

Щоденна прогулянка допомагає худнути / Фото Unsplash