Американський ведучий з досвідом дієтолога не перестає вражати своїми простими та перевіреними порадами щодо харчування. Чоловік сам неодноразово скидав вагу, тож всі його секрети підкріплені практичним досвідом.

Цікаво Рецепти солодощів, які збережуть фігуру: як приготувати корисну фруктову піцу

Універсальний та корисний сніданок

Цього разу Майкл Мослі назвав найкорисніший сніданок та познайомив з одним інгредієнтом, який може все зіпсувати. Для тих, хто хоче позбутись зайвих кіло, маст хевом повинні стати яйця. Це головний продукт під час ранкового прийому їжі, з якого можна приготувати безліч страв. За версією дієтолога, яйця – той секретний ключик до зниження ваги, який ви так давно шукали.

Головна перевага цього продукту – велика кількість білка, вітаміну В та селену. Для людей з підвищеним холестерином цей продукт точно стане улюбленцем, адже він ніяк не впливає на показники.


Головний продукт вашого сніданку – яйця / Фото Unsplash

Ще одна перевага яєць – їхня доступна ціна та універсальність, адже ніщо так не вмикає фантазію, як спроби приготувати ще невідому раніше страву з яйцями. Дієтолог рекомендує готувати вранці омлет або яєчню. Саме вони подарують почуття ситості надовго. Використовуйте різні додатки для зміни смаку та різноманіття, наприклад, цибулю і гриби: перша подарує велику кількість корисних пробіотиків, а гриби – вітаміну D. Не забувайте також про шпинат, часник та куркуму.

До теми Одна вівсянка, а скільки способів: ви будете здивовані, що можна зробити зі звичайних пластівців

Не рекомендовано використовувати як додаток жирний бекон. Він перетворить поживну страву на вашого ворога. З ранкового раціону також варто виключити випічку, яка забезпечить організм хіба що зайвими калоріями.