На просторах інтернету зустрічається безліч вражаючих історій схуднення. Одна з них про австралійку Ліен Редкліфф, яка в юності страждала від булімії та анорексії, крім того, у неї були проблеми з наркотиками. До 21 року Ліен була на межі самогубства. Її життя змінилося завдяки викладачці з йоги, яка надихнула дівчину на роботу над своїми звичками.

Читайте також Особистий досвід: відмова від алкоголю та старт модельної кар'єри у 41 рік – фото

Поступово Ліен впоралася з залежностями, відмовилася від наркотиків і алкоголю, а також перейшла на рослину їжу. Під час реабілітації дівчина зрозуміла, що не відчуває себе щасливою в місті. А її робота в Макдональдсі та стриптиз-клубі не сприяє покращенню стану. Тому дівчина наважилася на радикальні зміни.

У 2018 році дівчина разом з хлопцем переїхала в Південну Америку. Вони оселилися в маленькому дерев'яному будинку посеред джунглів Еквадору. Тоді ж вона завела інстаграм-аккаунт та канал на YouTube. Так з'явилася Freelee The BananaGirl.

Фрілі та її партнер Робін ведуть аскетичний спосіб життя: практично не носять одягу, не користуються продукцією мас-маркету та намагаються скоротити до мінімуму виробництво відходів, які засмічують довкілля. За час життя в джунглях блогерка перейшла на харчування фруктами та овочами, які вирощує самостійно. Завдяки такій незвичайній дієті дівчина схудла на 18 кілограмів.

Раціон дівчини

Головне правило Фріллі – вживати овочі та фрукти, піддані термічній обробці, лише після 16 години дня. Впродовж доби вона з'їдає половину кавуна, до 15 бананів, манго, папайю, овочевий салат і турецькі фіги.

Читайте також Особистий досвід: історії спортсменок, які відмовилися від м'яса

Всього за день екоблогерка споживає близько 2500 ккалорій. У своєму аккаунті Фрілі розповідає, що дотримується подібної дієти вже 14 років і відчуває себе прекрасно. Це, за її словами, підтверджують й медичні аналізи.

Історія Ліен Редкліфф мотивує тисячі людей по всьому світу відмовитися від споживання м'яса і приділяти більшу увагу навколишньому середовищу. Одним з основних завдань вона називає боротьбу з загрозою глобального потепління.