Певно, вам вже доводилося чути, що сніданок – найважливіший прийом їжі за весь день, тож до нього потрібно ставитися надзвичайно відповідально. Деякі продукти підійдуть для сніданку краще, за інших.

Цікаво Треба знати всім: причини, через які виникає високий тиск

Їжте більше малини

Якщо до вашого сніданку ви додасте трохи малини, майже відразу ви помітите неймовірні зміни у своєму організмі. Всього в одній порції цієї ягоди міститься 8 грамів клітковини – а це вдвічі більше, ніж у такій ж кількості полуниці.

Нещодавні дослідження показали, що саме вживання клітковини сприяє схудненню, тож малина ідеально підійде для тих людей, що хочуть слідкувати за вагою.

Частіше готуйте вівсянку

Вівсянка – це класичний сніданок, і недарма. Вона не тільки багата на поживні речовини та дасть вам потужний заряд енергії на день, але й допоможе скинути кілька зайвих кілограмів.

Вівсянка також насичена клітковиною, і сніданки, насичені вуглеводами "повільного вивільнення", не підвищують рівень цукру в крові так сильно, як рафіновані вуглеводи.


Вівсянка дуже корисна для схуднення / Фото Pexels

Вівсянка не підвищує рівень інсуліну дуже сильно, і це сприяє схудненню, адже саме інсулін сигналізує організм про те, що потрібно накопичувати жир.

Додайте до раціону йогурти

Йогурт вважається одним з тих продуктів, які найкраще впливають на схуднення та втрату ваги. Серед причин їсти йогурт і велика кількість білка.

Ці сполуки ситні та перетравлюються довше, ніж звичайні вуглеводи. Саме протеїни у йогурті допоможуть вам наситити організм та відчувати менший голод протягом тривалого часу.