Сир, хоч і здається дуже простим продуктом, насправді має понад 1800 видів, тож перед тим, як робити покупку, ви маєте переконатися, що правильно його обрали і що він підійде для ваших потреб.

Цікаво Ось як обрати свіже м'ясо: 3 прості правила

Спробуйте сир перед покупкою

На відміну від багатьох інших продуктів, сир перед покупкою ви можете спробувати на смак – і саме це у більшості випадків допоможе вам відрізнити поганий продукт від якісного. Експерти радять не соромитися у магазині та просити різні сорти на дегустацію.

Я вважаю, що дуже важливо дозволяти клієнтам і заохочувати це робити. І клієнти повинні відчувати себе вповноваженими просити спробувати, щоб вони не відчували, що роблять сліпі інвестиції,
– розповіла експертка з сиру Кетлін Серіно.

Запитайте рекомендацію у продавця

Звісно, ви не можете бути експертом в усьому, тож хто, як не продавець, може порадити вам варіант, який підійде для вас найкраще. Окрім того, зважайте й на те, що саме продавці знають, наскільки свіжий сир, як про нього відгукувалися різні покупці та як довго він може зберігатися.


Сир може допомогти обрати продавець / Фото Pexels​

Купуйте сир, який добре зберігається

Сири можуть лежати роками або ж зіпсуватися за лічені дні – все залежить від сорту та якості вашого сиру. Та не забувайте також звертати увагу й на термін його придатності, що вказаний на упаковці.

Також досвідчені покупці знають, що варто остерігатися сирів, які довго перебувають та кисні та під сонцем. Більшість сирів загортають у спеціальний папір, щоб зменшити його псування через окислення.

Тож якщо ви бачите, що упаковка сиру ненадійна, подумайте двічі, перш ніж купувати такий продукт.