Усі процеси в організмі пов'язані. Спорт покращує сексуальне життя, секс позитивно впливає на емоційне та фізичне здоров'я, а також покращує стосунки з партнером. Вчені провели дослідження та виявили позитивний вплив, яким ми спішимо поділитись.

Цікаво Як повернути секс у життя після 40: унікальний рецепт для чоловіків

Як спорт впливає на секс

Нові експерименти

Урізноманітнити сексуальне життя допоможе йога. Вона неабияк розвиває гнучкість, а все інше – плід вашої фантазії. Регулярні заняття спортом подарують вам більшу витривалість. Налагодження сексуального життя, своєю чергою, допоможе позбутись зайвих кілограмів. Це доводять дослідження канадських учених: пів години сексуальної активності допомагають чоловікам спалити 125 калорій та майже 100 калорій жінкам.

Більше впевненості

Важливою складовою гарного інтимного життя є відчуття сексуальності та впевненості у собі. Дослідження кажуть, що від цього почуття напряму залежить задоволення як у жінок, так і у чоловіків. Турбота про власне тіло та заняття спортом додають впевненості, що напряму покращує сприйняття себе та відносини із партнером.


Спорт додає впевненості у собі / Фото Pexels

Результати ще одного дослідження показують, що чоловіки, які страждали на ожиріння, мали на 30% вищий ризик еректильної дисфункції, а половина чоловіків з ожирінням повідомили про проблеми із сексуальною активністю, зокрема у 40% були проблеми з сексуальним потягом. Аналогічні тенденції можна було прослідкувати і в жінок.

Зниження рівня стресу

Стрес знижує не лише якість життя, здоров'я, але й лібідо, тож від нього страждають чи не усі сфери. Негативні наслідки та проблеми з потягом з'являються через активну діяльність кортизолу, якого надто багато продукує організм. Зупинити ці процеси та налагодити стан допоможе спорт, адже під час занять тіло виробляє ендорфіни, які стають причиною гарного самопочуття після тренувань. Відповідно, кортизол нормалізується, а з ним і інтимне життя.

Захист від від сексуальної дисфункції


Спорт – найкраща профілактика сексуальної дисфункції / Фото Pexels

Сексуальна дисфункція – ще одна проблема, ліками проти якої стануть фізичні навантаження. Ця проблема заважає відчувати задоволення під час сексу. Фізичні вправи зможуть все виправити, покращити чутливість, зробити інтимне життя приємним та комфортним. До того ж спорт знижує ризики еректильної дисфункції та виникнення проблем зі збудженням. Пов'язано це з тим, що рух покращує кровотік, зокрема доставляє усі необхідні компоненти до м'язів тазу.

А ви знали Одним пострілом двох зайців: вчені знайшли дієту, яка допомагає схуднути та покращує здоров'я

Зменшення симптом менопаузи

Біологічні вікові зміни впливають абсолютно на всі сфери життя. Причиною цьому стає зниження рівня естрогену, від чого неабияк погіршується фізичне, психічне та сексуальне здоров'я. На перехідному етапі від кардинальних змін можуть врятувати вправи для м'язів тазового дна, а фізична активність загалом допоможе полегшити неприємні симптоми.