Інколи незалежно від того, який крем для рук ви використовуєте або які продукти вживаєте, на руках можете відчувати свербіж чи помітити лущення. Розповідаємо, як уникнути неприємних відчуттів не лише взимку.

До слова Дренаж – не детокс: чому цей процес надважливий для організму

Як забути про проблеми зі шкірою на руках

Головні поради експертів та дерматологів – використовувати натуральні засоби зволоження, наприклад, алое вера, й уникати ароматизованих лосьйонів, які можуть погіршити й без того сухий стан шкіри.

Додайте алое вера

Гель алое вера є чудовою заміною сироваткам для шкіри, якщо ви шукаєте більш природний підхід. Його легко знайти, він навіть був основним косметичним засобом Клеопатри. Алое вбирає воду й утримує її біля шкіри, як природний зволожувач. Також є природним протизапальним засобом, який допомагає заспокоїти розбиту і пошкоджену шкіру,
– пояснює доктор Казі.

Алое вера багата на вітаміни А, В і С, потужні антиоксиданти, які можуть боротися з вільними радикалами на шкірі, стимулювати вироблення колагену, допомагати розгладжувати дрібні й глибокі зморшки. Це ідеальний варіант гіперзволоження для сухої шкіри рук, що лущиться взимку.


Використовуйте алое, щоб уникнути проблем зі шкірою / Фото Pexels

Уникайте ароматизованих лосьйонів

На перший погляд може здатись, що ароматизовані лосьйони – чудовий варіант для зволоження шкіри. Але якщо ви боретесь зі сухістю шкіри в холодні місяці, це може погіршити проблеми, ускладнивши загоєння шкіри. Тим, у кого тріскає шкіра рук, слід триматись якомога далі від ароматизованих лосьйонів.

Читайте також Як часто потрібно змінювати зубну щітку

"Я б рекомендувала уникати ароматизованих лосьйонів, оскільки аромат може викликати реакцію у людей з чутливою шкірою і погіршити існуючі шкірні проблеми на здоровій шкірі", – резюмує експертка.