Реанімуємо старий підхід і біжимо скидати зайві кілограми без зусиль. Ці три прості поради стануть вам у пригоді.

Цікаво Найкращі продукти для розвитку мозку та пам'яті, про користь яких ви не здогадувались

3 поради, які спростять схуднення

Порада №1: вода перед прийомом їжі

Всі ми про це знаємо, але часто ігноруємо. Цей лайфхак точно полегшить та пришвидшить процес схуднення. 10 хвилин перед прийманням їжі випиваємо 2 склянки води. Вона повинна бути кімнатної температури, а для кращого ефекту можна трішки підігріти – це покращує роботу органів травлення. Холодної води рекомендуємо уникати, як і вживання великої кількості рідини безпосередньо під час самого прийому їжі.

Порада №2: овочі

І цей прийом вам точно знайомий, питання лише у тому, як часто ви його використовуєте. Інтегрувати овочі у свій денний раціон дуже просто – велика порція салату до обіду, і ви забезпечені необхідними вітамінами та енергією на весь день. Не забувайте також про зелень, яка є джерелом фолієвої кислоти та магнію.


Не забувайте про овочі / Фото Pexels

Порада № 3: довго жуємо

Якщо час прийому їжі не такий вже й важливий, як стверджує дослідження, про яке ми розповідали раніше, то тривалість вашого обіду має значення. Експертка зі схуднення пояснює, що в середньому його варто розтягувати до 15 хвилин: повільно пережовуйте, смакуйте страву та насолоджуйтесь.

Відчуття ситості зазвичай приходить не одразу. Мозку потрібно близько 20 хвилин, щоб це зрозуміти. При швидких темпах споживання ви не завжди зможете вчасно зупинитись, а виконувати буденні справи та повертатись до роботи після переїдання не завжди легко. Якщо їсти повільно, то мозок встигне повідомити, що треба зупинитися.

До теми Ваші сідниці будуть горіти: 6 вправ, які миттєво підкреслять форми

Також не забуваємо, що обід лише для обіду, а вечеря – для вечері. Солодкий перекус, яким ви "підкріплюєте результати", перенесіть на пізніше.