Імунітет є дуже важливим для підтримки здоров’я людини, адже може вберегти нас від застуди та грипу. Для того, щоб отримати поживні речовини, не обов’язково вживати добавки, корисні продукти можна знайти в супермаркеті. Виявляється, фрукти та овочі здатні боротися з вірусами та бактеріями.

Зверніть увагу Ці продукти допоможуть покращити кровообіг: додайте їх до раціону вже зараз

Хоча всі фрукти та овочі підтримують імунітет завдяки вмісту води, клітковини та фітонутрієнтів, деякі різновиди унікальні завдяки тим поживним речовинам, які підвищують імунітет.

Червоний перець

"Червоний болгарський перець – відмінне джерело вітамінів С і Е. Половина чашки нарізаного червоного перцю забезпечує 100% денної норми вітаміну С", – розповіла дієтолог Колетт Міко.

Броколі

Завдяки вмісту розчинної клітковини та вітамінамА, В6 та С, броколі є потужним імуностимулюючим овочем.

Грейпфрут

У грейпфруті міститься велика кількість вітаміну С. В одному фрукті міститься понад 100% щоденної потреби вітаміну, а також розчинна клітковина і вода.

Грейпфрут посилить ваш імунітет
Грейпфрут посилить ваш імунітет / Фото Unsplash

Шпинат

"Шпинат – багате джерело антиоксидантів (особливо вітамінів А, С і Е), а також хороше джерело заліза", – зазначила дієтолог Колетт Міко.

Авокадо

Авокадо містить вітаміни С та Е. Він позитивно зміцнює імунітет та є найкращим джерелом розчинної клітковини.

Імбир

В імбирі містяться антиоксиданти, які допомагають зменшити запалення. Імбир такоє має природні антимікробні та антибіотичні властивості, що допомагають запобігти інфекції.


Імбир посилить ваш імунітет / Фото Unsplash

Ківі

Зелений фрукт позитивно впливає на ваш імунітет, оскільки він багатий на клітковину, рослинні сполуки, воду і вітаміни С і Е.

Часник

Подрібнений або дрібно нарізаний часник виділяє хімічний компонент під назвою аліцин, який збільшує вироблення лейкоцитів, роблячи вашу імунну систему краще підготовленою до боротьби з інфекцією.