Такий продукт повинен бути у вашому раціоні, особливо якщо ви на дієті. Низка дослідників вже давно виокремили його сильні сторони.

Цікаво Скільки сала на день можна їсти: нутриціологиня застерігає

Яка користь часнику

Кров'яний тиск

Вживання часнику розслабляє гладку мускулатуру в стінках кровоносних судин. Це сприяє їхньому розширенню й позитивно впливає на кров'яний тиск і серцево-судинну систему.

Холестерин

В овочі є аліцин, який здатний позитивно впливати на холестерин. Науковці визначили, що саме це допомагає знизити рівень шкідливого холестерину.

Імунна система

Часник може посприяти зменшенню тривалості й важкості застуди. А велика кількість антиоксидантів та антибактеріальні властивості позитивно позначаються на імунітеті.


Часник – джерело користі / Фото Pexels

Серце

Це також сприяє здоров'ю серця. Регулярне поїдання цього суперфуду допоможе знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Рак

У часнику є антиоксиданти, які сприяють захисту клітин від вільних радикалів, що є провідними факторами розвитку раку. Дослідження виявили зв'язок між цим та овочем.

Читайте також Не викидайте: як використати лушпиння з часнику

Яка денна норма часнику

Позитивних наслідків чимало, але як їх можна досягнути? Необхідно їсти рекомендовану кількість на день, це 1 – 2 зубчики. Але важливо пам'ятати, що не кожному можна його вживати.

Часник протипоказаний для людей, зокрема, із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Найкраще перед початком регулярного споживання поспілкуватись зі своїм лікарем або відповідним фахівцем.