Спішимо потішити вас природними дієвими ліками, які позбавлять неприємного відчуття. Беремо на озброєння і подорожуємо без остраху та нудоти.

Дізнайтесь Гранат і ще 7 продуктів, які допоможуть очистити судини

Як боротись із захитуванням

Точковий масаж

Серед широкого різноманіття препаратів проти захитування існує і спеціальний браслет, який рятує від нудоти. Цьому девайсу є заміна, якщо знати, куди тиснути. Беремо вказівний та середній пальці й розміщуємо їх трохи вище зап'ясті між двома сухожиллями, злегка натискаємо. Тиск на цю точку, яка в традиційній китайській медицині називається "ней-гуань", допомагає позбутись нудоти та запаморочення.

Лавандова олія

Влаштуйте собі ароматерапію з ефірною олією лаванди. Часто захитування може бути спричинене порушенням між органами чуття, а концентрація на чомусь одному і таке ароматне відволікання можуть бути корисним. Деякі дослідження кажуть, що саме лавандовий запах полегшує нудоту, тож експерти навіть рекомендували використовувати його як альтернативну терапію післяопераційної нудоти.

Чай


Ромашковий чай допоможе побороти захитування / Фото Pexels

У пригоді стане імбирний або ромашковий чай. Перший вважають золотим стандартом рослинних засобів проти нудоти, оскільки його ефективність дуже висока. Це пов'язано з вмістом активного інгредієнта гінгеролу. Тож перед поїздкою варто потішити свій організм теплим напоєм і забути про неприємні відчуття у дорозі.

Ромашка – це трава, яка може допомогти заспокоїти шлунок, зменшити кислотність і розслабити м'язи, тож вона також буде ефективним природнім засобом при захитуванні. Перевагою цього напою є його доступність. Бюджетно і корисно.

Здорові закуски

У дорозі варто уникати важкої, жирної чи кислої їжі, тож запасіться правильними продуктами. Позбавити нудити можуть легкі солоні крекери, яблуко, банан, пластівці чи інші злаки.

Інші корисні поради

Якщо ви відчуваєте нудоту, сконцентруйте погляд на одній точці або нерухомому об'єкті перед собою. Також рекомендуємо обирати передні сидіння. Не намагайтеся відволіктися на книгу, телефон чи інший девайс, це може лише погіршити ситуацію.

До слова Чи змінюється IQ з віком: вчені здивували новим дослідженням

Також рекомендуємо за 1 – 2 години до подорожі з'їсти порцію поживної їжі. Але не переїдайте. Запасіться жуйками або льодяниками на випадок, якщо запаморочиться у дорозі.