Вісцеральний жир надто підступний, тож навіть стрункі люди часто можуть зіткнутись із наслідками його діяльності. Аби цього уникнути, покращити стан фігури та здоров'я, варто дотримуватись цих порад.

Цікаво Піклуйтесь, як про обличчя: експертка ексклюзивно розповіла головні правила догляду за бікіні

6 порад, як позбутись вісцерального жиру

Додайте нут у раціон

Цей продукт допоможе не лише зменшити кількість жиру, а й буде працювати на перспективу. Нут містить у складі каротиноїди та поліфеноли, які мають куди більші можливості, аніж просто наситити організм їжею. Дослідники запевняють, що каротиноїди можуть розщеплювати жирні кислоти, з яких складаються жирові клітини.

Більше руху не завадить

Фізична активність вже не раз доводила свою дієвість при схудненні. З вісцеральним жиром вправи теж гарно справляються, адже залучають велику кількість м'язів та частин тіла. М'язи допомагають спалювати жир, що впливає на гормони, які, своєю чергою, нормалізують рівень цукру в крові.


Спорт допоможе розв'язати проблему / Фото Pexels

Експерти рекомендують робити акцент на присіданнях та активних вправах, наприклад, біг чи їзда на велосипеді. Фізичні навантаження мають позитивний вплив на стан здоров'я, покращують чутливість до інсуліну та зменшують запалення в організмі.

Позбудьтесь хронічного стресу

Стрес – це прямий шлях до проблем зі здоров'ям та вагою. Він підвищує рівень кортизолу, що провокує вивільнення інсуліну. Після таких активних дій тіло неодмінно захоче поповнити запас калорій, що призводить до переїдання.

Позбутись небажаної тривоги допоможе якісний сон та спорт: можете використовувати заспокійливі альтернативи звичайним тренування, як от йогу чи дихальні вправи.

Мінімізуйте алкоголь

Алкоголь – це не лише негативний вплив на організм, але й зайві калорії для фігури. "Бонусом" стане велика кількість цукру, яка входить у різноманітні коктейлі.


Алкоголь дуже калорійний / Фото Pexels

Виключіть трансжири

Найбільші лиходії, які провокують появу вісцерального жиру, – трансжири. Їх варто уникати у будь-якому вигляді, адже саме вони стають причиною зайвих сантиметрів у талії. Дослідження, яке провели вчені Університету Уейк Форест, цьому доказ. Мавпи, яких годували раціоном з 8% трансжирів, мали на 33% більше жиру на животі, ніж мавпи, яких годували їжею з 8% мононенасичених жирів.

До теми Проста, але дуже ефективна вправа: як робити ідеальну планку вдома

Додайте клітковини

Приправте цей унікальний комплекс порад клітковиною, і ви забудете про вісцеральний жир та зайві сантиметри на талії. Раціон варто збагатити цілісними зернами, фруктами, горіхами та насінням. Квасоля стане чудовим джерелом розчинної клітковини, яка утворює гелеподібну консистенцію, коли потрапляє в живіт, що зберігає відчуття ситості та блокує всмоктування холестерину.