У нашому матеріалі розповідаємо, за скільки годин до сну можна їсти, щоб не поправитися. Ця проста порада врятує вашу талію і не тільки.

Цікаво Вже поспішаєте у McDonald's: скільки треба рухатися, щоб "спалити" улюблене меню

Коли востаннє можна їсти перед сном

Правда щодо останнього прийому їжі о 18 годині має сенс, як і рекомендації їсти востаннє за 2-4 години до сну. У будь-якому випадку пізня ситна вечеря матиме вплив на функціонування організму.

Це довело дослідження, у якому взяло участь 11 жінок. Тривав експеримент два тижні. Одні з них влаштовували перекус на 200 ккал о 10 ранку, а інші їли об 11 вечора. Перша група спалювала в добу на 6,2 грама жиру більше, ніж жінки з другої когорти: у них окислення жирів уповільнилось на 12%.


Коли безпечно їсти / Фото Unsplash

Пізній прийом їжі до того ж шкодить і вашому сну. Проте лягати спати голодним теж не варто, адже бажання поїсти може перебити ваш нічний відпочинок.

Що можна їсти перед сном, аби не нашкодити фігурі

Молочні продукти

Кефір, йогурт, ряжанка врятують від почуття голоду та вбережуть від набору ваги. Стакан будь-якого з цих продуктів ще й принесе користь для шлунка.

Риба

Риба безпечна для вечері, якщо обирати не жирних представників. З такої страви ви також почерпнете для тіла дозу користі: риба багата корисними мікроелементами, фосфором і має легкий білок, який добре перетравлюється.

Куряче або індиче філе


Куряче філе безпечне / Фото Unsplash

Філе належить до розряду дієтичного м'яса, тож у складі буде чимало білка і ніякого зайвого жиру. У пригоді стане будь-який метод приготування: відварювання чи запікання.

Горіхи

Приберуть нав'язливе відчуття голоду горіхи: потіште свій шлунок та організм в цілому жменькою мигдалю, фісташок, фундука або ж волоських горіхів.

До теми Що загорнути в лаваш: ідеї для швидкого та корисного сніданку

Твердий сир з низьким вмістом жиру

Безпечним для сну та фігури буде і твердий сир, який багатий на вітаміни A, B1, B2, B12, C, D, E, PP) та корисні амінокислоти і мінеральні речовини. Перевагою стане і швидке засвоєння, яке не зашкодить нічному відпочинку.