Здоровий спосіб життя

Як впоратися з безсонням та нарешті виспатись: 10 дієвих рішень
21 квіт
19:25
Безсоння – найбільш поширена проблема серед тих, які зачіпають як молодь, так і людей старшого віку. На думку багатьох експертів, правильна підготовка до сну – один із найефективніших способів її розв'язання.
Специфічне безсоння: чому ми відтерміновуємо сон та що з цим робити
15 квіт
19:45
Зізнавайтеся, коли ви останній раз зміщали сон, щоб додивитися серію улюбленого серіалу, дочитати ще кілька сторінок книги чи доробити роботу? В такій ситуації не рятує ні втома, ні здоровий глузд, який періодично нагадує, що зранку знову проспиш будильник.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.