Публікації

Особистий досвід: плюси та мінуси щоденного зважування
12 трав
15:56
Що трапиться, якщо зважуватися кожного дня? Одні фахівці сходяться на думці, що така практика саботує процес схуднення та негативно впливає на мотивацію. Інші – вбачають в цьому можливість прослідкувати динаміку змін. Щоб розібратися в цій дилемі, журналістка видання Insider провела власний експеримент.
Город та здоров'я: як копати грядки без шкоди для спини і колін
8 трав
12:43
Садівництво і біль в спині часто йдуть рука об руку. Щоб уникнути дискомфорту в тілі необов'язково відмовлятися від робіт на городі чи дачі. Ви можете контролювати процеси, які провокують біль, травми чи розтягнення. І сьогодні ми розповімо як саме.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.